AFI Michał Leśniewski


AFI Michał Leśniewski - O MNIE

Mam 41 lat. Wraz z żoną i trójką dzieci mieszkam na warszawskim Ursynowie. Z zawodu jestem architektem krajobrazu. To artystyczno-przyrodnicze wykształcenie wykorzystuję również w FOTOGRAFII. Robię zdjęcia z zamiłowania, a szczególnie bliskie są mi naturalne sesje plenerowe.

Pierwsze własne zdjęcia manualnym kompaktem "Halina" wykonałem jeszcze w szkole podstawowej. Później zacząłem pomagać w robieniu zdjęć mojemu tacie, który zainspirował mnie do kontynuowania tego zawodu.

Od kilkunastu lat samodzielnie fotografuję głównie uroczystości rodzinne takie jak śluby, chrzty i pierwsze komunie święte. Zajmuję się także fotografią szkolną. Dysponuję przenośnym studiem, które mogę zabrać ze sobą do domu klienta lub do przedszkola.

Używam wysokiej jakości materiałów fotograficznych i sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu firmy NIKON. Do wszystkich fotografii proponuję klientom wybór eleganckich albumów i ramek.

W kilka osób tworzymy grupę fotografów, korzystamy ze wzajemnej pomocy i doświadczenia. To daje Państwu pewność, że umówiony na sesję zdjęciową fotograf Państwa nie zawiedzie.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Kontakt

AFI Michał Leśniewski
ul. Surowieckiego 2/68
02-785 Warszawa
T: 604 173 235
E: zdjecia@afi.waw.pl